ГЕРБ- Кюстендил поздрави дамите с жест на внимание за 8 март

ГЕРБ – Кюстендил отправи най-сърдечни пожелания към нежната половина на човечеството по повод 8 март – към жената майка, която дарява живот и грижа, към жената баба, която пази традициите и мъдростта на поколенията, и към жената творец, която със своя труд и вдъхновение прави света по-красив и по-добър.
По случай празника представители на ГЕРБ – Кюстендил, заедно с народния представител Христо Терзийски, подариха стрък цвете и отправиха топли пожелания към дами от града. „Жест на уважение и израз на признателност към жените, които съхраняват ценностите и крепят нашето общество“, изрази своята благодарност Терзийски.
Със стрък гербер и думи на признателност бяха поздравени жени, работещи в различни обществено значими сфери – образование, здравеопазване, социални дейности, култура, икономика и обществена дейност.
В инициативата се включиха и областният координатор на МГЕРБ Нели Точева, както и Петя Христова от Жени ГЕРБ, които също отправиха своите поздравления. „Вие сте вдъхновяващ пример за сила, красота и безрезервна обич“, отбелязаха те.






