Георги Попов-сребърен медалист на Ramus Skopje Open G1!

06 Април 2026 | 13:23
1 коментара
Спорт
Благоевград
Георги Попов-сребърен медалист на Ramus Skopje Open G1!
На 4 и 5 април в гр. Скопие, Северна Македония, се проведе престижният международен турнир Ramus Skopje Open G1, носещ точки за европейската ранглиста.
Талантливият състезател Георги Попов от СК „Чо Елит“ се състезава в най-масовата категория при кадетите до 37 кг. В първите три кръга той победи сънародници, а на финала отстъпи с минимална разлика пред силен турски състезател.
С това Георги заслужено се окичи със сребърен медал, като достойно представи клуба и България сред над 1000 състезатели от целия свят.
???? Поздравления на Георги и СК „Чо Елит“ за невероятното постижение!
???? Разлог се гордее с теб, Георги! Среброто от международния турнир е заслужено признание за твоя талант и упоритост!
Информация и снимки: Cho Elite Taekwondo Europe
Георги Попов-сребърен медалист на Ramus Skopje Open G1!

Добавени коментари

Гладни спортисти! публикува:
07 Април 2026 | 15:42
Толкова ли не ги храните спортистите, та като ги наградят и бързат да си заръфат медалите?! Чудо да се чудиш.

Добавете Вашия коментар

TOP