Георги Георгиев ГЕРБ-Сандански: Долна Градешница е на 50% асфалтирана!
04 Април 2026 | 12:33
0 коментара
Общество
Благоевград

Винаги казвам: добрите кметове успяват, без значение от партията.
Вчера се срещнах с кмета на Кресна - Николай Георгиев, и жителите на Долна Градешница. Селото е на 50% асфалтирано. Правят се нови тротоари и LED осветление.
Заради добрата работа Община Кресна усвои всички средства по приложение 3 от националния бюджет за общините. Поздравявам ги за това!
Ако успеем да сформираме правителство - добрата работа ще продължи!
Благодаря на всички, които дойдоха на срещата. За мен беше удоволствие!
Вчера се срещнах с кмета на Кресна - Николай Георгиев, и жителите на Долна Градешница. Селото е на 50% асфалтирано. Правят се нови тротоари и LED осветление.
Заради добрата работа Община Кресна усвои всички средства по приложение 3 от националния бюджет за общините. Поздравявам ги за това!
Ако успеем да сформираме правителство - добрата работа ще продължи!
Благодаря на всички, които дойдоха на срещата. За мен беше удоволствие!










