Георги Георгиев, ГЕРБ: Честита да е Цветница за всички!

05 Април 2026 | 10:17
0 коментара
Общество
Благоевград
Георги Георгиев, ГЕРБ: Честита да е Цветница за всички!
Скъпи съграждани и гости на Сандански,

В един от най-светлите християнски празници- Цветница нека си пожелаем здраве, късмет и сплотеност!

Нека доброто и мирът да влязат в домовете ни!

Нека този светъл ден ни направи смирени и изпълнени с вяра!

Нека днешният празник Ви донесе много светлина в сърцето.
Желая дните Ви да бъдат пъстри и изпълнени с усмивки, а домът Ви – с топлина, обич и благополучие.
Бъдете като цветята – нежни, красиви и винаги устремени към слънцето!

Пожелавам на всички именици да бъдат благословени, усмихнати и целеустремени!

Весел празник!

С уважение Георги Георгиев

Кандидат за народен представител от ГЕРБ Сандански
TOP