Георги Георгиев: Честит празник, Сандански!

16 Април 2026 | 09:32
0 коментара
Общество
Благоевград
Георги Георгиев: Честит празник, Сандански!

Уважаеми съграждани и гости на град Сандански,

Днес, нашият град тържествува чрез своите покровители Козма и Дамян. Днес, на празника на най-слънчевия град – Сандански, бих искал да изразя своята признателност и благодарност към всички наши съграждани и поколения, които намериха място в  социалния и културния ни живот. Хора, които пазят   културно-историческо ни наследство и богата духовност.

Сандански, като притегателен курортен център, гостоприемен, топъл и природно богат, е мястото, което където и да сме, винаги ще носим в сърцата си. Нека го пазим, обичаме и ценим!

На всички Вас, които ковете историята на града, пожелавам здраве, щастие и успехи!

Честит празник!

С уважение: Георги Георгиев

кандидат за народен представител от ГЕРБ Сандански

Добавете Вашия коментар

TOP