Гавра: Обмениха 300 лева на пенсионер за 15 евро
27 Януари 2026 | 15:41
0 коментара
Бизнес
България

Сигнал за измама с евро е подаден на 26 януари от 88-годишен жител на лознишкото село Тръбач.
Възрастният мъж дал на свой съсед сумата от 300 лв, които да бъдат обменени в евро банкноти.
След няколко дни 64-годишният мъж от град Търговище му върнал 15 евро, вместо малко над 150 евро.
По случая е започната проверка.






