Футболистите в Сандански с нов треньор

12 Април 2025 | 11:26
0 коментара
Спорт
Благоевград
Футболистите в Сандански с нов треньор

Футболен клуб "Вихрен"-Сандански е с нов старши-треньор. Подписал е с ръководството на отбора и днес е представен пред футболистите.

Борислав Кьосев е с дългогодишен опит. Бил е в състава на "Левски"-София. Бил е наставник на "Спортист"-Своге близо две години.

След престоя си там е поел втория отбор на ЦСКА. Впоследствие е тренирал играчите на "Оборище" в Панагюрище.

Миналата година се е завърнал за кратко в ЦСКА, като треньор на дублиращия тим, а до преди седмица е бил наставник на представителния отбор, състезаващ се в Първа лига. От "Вихрен" пожелаха успех на Борислав Кьосев, който проведе и първата тренировка на санданчани.

Добавете Вашия коментар

TOP