„Фолксваген“ се заби в мантинелата на Е-79 край Сандански

29 Октомври 2019 | 10:07
0 коментара
Криминално

На 28.10.2019г. около 18:00 часа на ПП1 Е-79 в района на Сандански, лек автомобил „Фолксваген Пасат“ с 56-годишен водач от Сандански, движейки се в посока от с.Струмяни към Сандански навлиза в лентата за насрещно движение, излиза в ляво от пътя и се блъска в мантинела.

С фрактура на глезена и без опасност за живота е пострадал водачът на автомобила.

Добавете Вашия коментар

TOP