Фолксваген помете възрастен мъж на пешеходна пътека в Петрич
30 Декември 2025 | 14:33
0 коментара
Криминално
Благоевград

На 29.12.2025 г. около 11:10 часа на ул. “Цар Борис III“ в гр. Петрич, лек автомобил “Фолксваген Голф“ с 57-годишен водач от с. Първомай е блъснал 75-годишен мъж от гр. Петрич, който пресичал пътното платно по пешеходна пътека. Пешеходецът е пострадал с фрактура на кост на таза.






