Фойерверки се взривиха в лицето на 50-годишен мъж в Сандански

01 Януари 2025 | 10:08
1 коментара
Криминално
Благоевград
Фойерверки се взривиха в лицето на 50-годишен мъж в Сандански
Тежък инцидент беляза новогодишната нощ в Сандански.

50- годишен мъж пострада сериозно, при опит да запали касета с фойерверки. Касетата се възпаменила и обгоряло лицето на мъжа, транспортиран е спешно за "Пирогов".

При прегледа лекарите в курортния град установили, че има сериозна опасност за очите на ранения. Пострадалият е от София, дошъл в Сандански да посрещне новата година.

Многократно полицията предупреждаваше за повишено внимание при използването на пиротехически средства, а на някои места употребата им беше забранена от градоначалниците.

Въпреки това, навсякде, началото на годината беше отбеязано с красиви " спектакли " в небето и плашещи "топовни" гърмежи.\struma.com

Добавени коментари

иван публикува:
02 Януари 2025 | 09:05
Що терал намерил! Аман от тия просташки пукотевици!

Добавете Вашия коментар

TOP