ФК Марек започна подготовка
08 Януари 2025 | 17:29
0 коментара
Спорт
Кюстендил

ФК "Марек" започна подготовка под аплодисментите на стотина фенове и пролетни температури на стадион „Бончук“ на днешния 8 януари.
На първата тренировка за годината присъства УС на клуба, оперативното ръководство, както и кметът на Дупница Първан Дангов и зам.-кметът Бойко Христов.
Домакинът Димитър Гущеров лисна менче с вода за късмет, а отец Георги Паликарски отслужи водосвет за здраве и благоденствие.
Капитанът на отбора Александър Близнаков изведе трийсетина свои съотборници за заниманието.
Успешен старт в пролетния полусезон, момчета!






