ФК Марек пусна безплатен автобус за мача бараж с Локо Пд.
29 Май 2025 | 14:23
1 коментара
Спорт
Благоевград

Скъпи фенове и приятели на ФК Марек. Утре 30.05.25 г. в 14:30 ч. от Бончук, ще потегли БЕЗПЛАТЕН автобус за мача бараж с Локо Пд.
За връзка и записване:
Румен Тимев - тел. 0898 880603.
Нека напълним автобуса, като с него към Пловдив, ще потеглят десетки автомобили на фенове на Марек.
Автобусът е осигурен от ръководството на Община Дупница
Добавени коментари
Димитър публикува:
30 Май 2025 | 14:38
Успех МАРЕК






