ФК Банско Тийм е областен победител в турнира на АФЛ-Благоевград

16 Октомври 2025 | 16:46
0 коментара
Спорт
Благоевград
ФК Банско Тийм е областен победител в турнира на АФЛ-Благоевград
В истински футболен спектакъл нашите момчета се наложиха над ФК “Разлог” и спечелиха финала на Благоевградска област в турнира на АФЛ!
 Специални поздравления за младите таланти от U17 – Леонардо Мандухов, Алекс Витанов, Христо Попадийн и Мартин Щерев, които взеха участие в двубоя, както и на техния треньор в ДЮШ Марио Димитров.
Головете за ФК “Банско Тийм” отбелязаха Теодор Чолев, автогол след остро центриране на Ибрахим Шериф, и младият Христо Попадийн, който показа хладнокръвие и класа пред гола! ⚪ Сърце, характер и борба до последната минута – така се играе за емблемата!
Следващият двубой за АФЛ е гостуване на коравия отбор на ФК”Национал”(София) на 29.10.2025 от 15:00ч. Срещата се очаква да бъде предавана на живо в нашия youtube канал.

Добавете Вашия коментар

TOP