ФК Банско ще изиграе 3 мача за 8 дни
28 Октомври 2025 | 11:02
0 коментара
Спорт
Благоевград

ФК Банско ще изиграе 3 мача за 8 дни.
Първият двубой от серията вече бе срещу Пирин (Разлог), който завърши наравно 0:0.
Следващият двубой е в сряда (29 октомври) срещу Национал (София) във Втория етап от турнира за Купата на Аматьорската лига (Първи кръг).
Двубоят е в София от 15:00 часа, а Национал е на 2 място в Областна група София (столица).
До този етап от турнира Банско стигна, след като спечели три поредни мача в Област Благоевград – срещу Стрела (Вълкосел), Септември (Симитли) с 2:1 и областния финал срещу Пирин (Разлог) с 3:1.
В събота (1 ноември) „козлите“ гостуват на Германея (Сапарева баня) в нов мач от Югозападната Трета лига.






