ФК Банско с шести пореден мач без загуба-1:1 срещу Германея в Сапарева баня
03 Ноември 2025 | 10:54
0 коментара
Спорт
Благоевград

ФК Банско направи равенство 1:1 при гостуването си на Германея (Сапарева баня) в мач от 15 кръг на Югозападната Трета лига.
Това бе 6-ти пореден двубой за банскалии без загуба за първенство.
“Като цяло искахме повече победата до момента, в който ни изгониха играч в 72-ата минута. Лазар Еринин получи два жълти картона в рамките на няколко минути и бе отстранен от игра“, коментира старшията на Банско Борислав Хазуров пред официалния клубен сайт.
„Имахме чисти ситуации, но изпуснахме да отбележим! В края на мача противникът също можеше да ни отбележ, но Абдиков се намеси добре в няколко ситуации и така разделихме по една точка“, добави още наставникът.






