ФК Банско и Владислав Златинов се разделиха
11 Февруари 2026 | 15:12
0 коментара
Спорт
Благоевград

Днес е малко по-различен ден за футболен клуб Банско.
Един от дългогодишните футболисти в отбора – Владислав Златинов, се разделя с клуба.
Каквото и да напишем за него, ще бъде малко, защото мачовете, головете и битките, които изигра и реализира, са десетки, може би стотици.
Влади има запазено място в историята на клуба със своите няколко престоя. Като започнем от сезон 2009/2010, в който стана голмайстор на „Б“ група със 17 гола (3 място за отбора), и минем през всички следващи сезони.
Златинов бе част от Банско и през 2015 година, след това през 2017-та, за да се върне окончателно в отбора през есента на 2023 година.
Благодарим ти за всичко. Пожелаваме ти здраве и попътен вятър.






