Електричаско табло горя в Благоевград

24 Март 2021 | 10:59
1 коментара
Криминално

На 23.03.2021 г. около 12:20 часа е получен сигнал за пожар в ел. табло в района на ул. “Охрид“ в Благоевград. Огънят е погасен от екип на РСПБЗН-Благоевград.
Причината за пожара е късо съединение.

За периода от 08:00 часа на 23.03.2021г. до 08:00 часа на 24.03.2021г. в звената  за ПБЗН при РДПБЗН-Благоевград са регистрирани 10 сигнала за произшествия. Ликвидирани са 8 пожара. С преки материални щети са възникнали 3 от тях.

При пожарите няма пострадали граждани.

На 23.03.2021 г. около 10:14 часа е получен сигнал за пожар в пластмасов контейнер в Банско. Погасен от екип на РСПБЗН-Банско.

На 23.03.2021 г. около 14:09 часа е получен сигнал за пожар в ел. табло в района на ул. „Гоце Делчев“ в Гоце Делчев. Причина: късо съединение.

Добавени коментари

Нина публикува:
24 Март 2021 | 20:21
Научете се да пишете!

Добавете Вашия коментар

TOP