Еко-час в Спортното училище-Сандански

14 Май 2026 | 12:50
0 коментара
Общество
Благоевград
Еко-час в Спортното училище-Сандански
Срещата беше истинско вдъхновение благодарение на лектора на „Югозападни еко инсталации“. С много енергия той разясни предназначението на всеки контейнер ♻️, а учениците и госпожа Узунова ни посрещнаха с ентусиазъм, който ни мотивира още повече! 
Всички получиха рекламни материали за спомен, а класът заслужи своя общ сертификат за участиееко. За да видят процеса отблизо, отправихме и покана за посещение на нашата сепарираща инсталация.
Излязохме от този еко-час заредени! Видяхме, че спортният дух и грижата за природата вървят ръка за ръка. Благодарим за страхотния прием – заедно градим едно по-чисто утре!
Еко-час в Спортното училище-Сандански
Еко-час в Спортното училище-Сандански

Добавете Вашия коментар

TOP