Един полицай е пострадал след гонка и стрелба с полицията

11 Юни 2025 | 11:39
1 коментара
Криминално
София
Един полицай е пострадал след гонка и стрелба с полицията

 

Издирват мъж, избягал след гонка с полицията и стрелба на Околовръстното шосе в София. Един униформен е леко пострадал при преследването, съобщава NOVA. 

Около час след полунощ полицейски патрул опитал да спре лек автомобил заради движение превишена скорост в посока Перник. Шофьорът отказал да се подчини на подадения сигнал и започнало преследване. 

Патрулът успял да спре колата, но при опит за проверка водачът отново потеглил и ударил със страничното си огледало единия от униформените, който паднал на земята. Колегата му произвел предупредителен изстрел във въздуха, а след това стрелял още няколко пъти в опит да спре колата. Тя е открита малко по-късно, но шофьорът ѝ успял да се укрие.

По случая тече разследване. Назначени са и проверки от директора на СДВР. 


 

Добавени коментари

Илия публикува:
11 Юни 2025 | 14:14
Малко им е боя на джигитите

Добавете Вашия коментар

TOP