Един бере душа в болница след масово сбиване в Кюстендил

25 Август 2025 | 10:04
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Един бере душа в болница след масово сбиване в Кюстендил
В края на миналата седмица – на 22 август вечерта, е възникнало масово сбиване между жители на кюстендилския квартал „Изток“, 42-годишен участник в конфликта е нанесъл рана с нож на свой съкварталец, счупил е стъкло на входната врата на къща със стъклени бутилки.

Пристигналите на място полицейски екипи са задържали 42-годишния,напрежението е овладяно. На пострадалия е оказана медицинска помощ, настанен е в кюстендилската болница.

Две досъдебни производства са образувани в РУ Кюстендил – за повреждане на чужда собственост и за нанесена телесна повреда. Уведомен е дежурен прокурор.

Добавете Вашия коментар

TOP