Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря

04 Август 2025 | 23:55
1 коментара
Криминално
Благоевград
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря
Малко преди 23:00 ч. тази вечер дърво се срути върху такси по време на движение на ул. Александър Стамболийски, малко преди Младежкия дом в Благоевград, предаде репортер на Pirinsko.com. Причината е силната гръмотевична буря в града.

Пътят e временно затворен. На място са екипи на Гражданска защита, които разчитват платното. В таксиметровият автомобил е имало двама клиенти, които се транспортираха с линейка на ЦСМП до Спешно приемно отделение на МБАЛ Благоевград. Клиентите са двама младежи, единият се оплаква с болки в главата , а другия с прорезни рани на едната ръка и крака. За късмет водача на таксито е невредим.

Все още продължава да вали онилен дъжд в Благоевград.
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря
Дърво падна върху такси в Благоевград след силна гръмотевична буря

Добавени коментари

Уточнение публикува:
05 Август 2025 | 08:08
Сега нашите съграждани ще се позиционират около две каузи:1. Тоя кмет защо не реже старите и болни дървета? и 2. Айде сега му падна на КметО да изреже всички дървета! Хора!!! Тези неща се случват в цял свят! Според световните медии за тях( проливни дъждове, пожари, земетресения и т.н) е виновен Путин! Не знаехте ли?

Добавете Вашия коментар

TOP