Дъжд от медали в Разлог: Волейболният отбор на ОУ "Никола Парапунов" завоюва сребро на финалите на Ученическите игри

05 Юни 2025 | 08:17
0 коментара
Спорт
България
Дъжд от медали в Разлог: Волейболният отбор на ОУ Никола Парапунов завоюва сребро на финалите на Ученическите игри
Дъжд от медали в Разлог: Волейболният отбор на ОУ "Никола Парапунов" завоюва сребро на финалите на Ученическите игри

Волейболния отбор на момчетата от 5. до 7. клас, водени от Иван Дурев, достойно представиха училището и Община Разлог на финалите на Ученическите игри по волейбол в град Суворово.

Сред 10-те най-силни отбора от цяла България момчетата извоюваха сребърни медали, демонстрирайки не само упоритост и отлична подготовка, но и изключително силен отборен дух и воля за победа.

Заслужено признание получи Мартин Панков от 7.а клас, който бе обявен за най-полезен състезател на турнира – единствената индивидуална награда, която се връчва на финалите на състезанието. Това признание е не само чест за него, но и за целия отбор, за училището ни и за Разлог.

Волейболният тим на училището демонстрира силна екипна игра и спортменски дух, и достойно представи спортен Разлог.
инфорамация и снимки: ОУ "Никола Парапунов" - Разлог

Добавете Вашия коментар

TOP