Двудневно обучение Отворена класна стая се проведе в Благоевград

23 Октомври 2025 | 09:50
0 коментара
Бизнес
Благоевград
Двудневно обучение Отворена класна стая се проведе в Благоевград
Двудневно обучение „Отворена класна стая“, насочено към учители и специалисти, работещи с деца и ученици се проведе в Благоевград на 21 и 22 октомври.
То бе официално открито от зам.-кмета Боряна Шалявска и има за цел да подпомогне създаването на позитивна училищна среда, основана на взаимно уважение, доверие и психологическа безопасност.
Водещ на обучението бе Александър Балабанов – корпоративен треньор и специалист по лидерски умения, създател и управител на Dynamix Lab.

По време на двудневната програма участниците получиха нови знания и практически умения за работа в класната стая и обмениха опит и добри практики.

Всички преподаватели получиха сертификат за участие.
Обучението се организира от Общностен център за уязвими групи – Благоевград и Община Благоевград.
Може да бъде изображение с един или повече хора и хора, които учат

Добавете Вашия коментар

TOP