Две улици в Благоевград стават еднопосочни за движение
10 Юни 2025 | 16:29
0 коментара
Общество
Благоевград

От днес участъци от две улици в Централна градска част стават еднопосочни за движение на МПС. Това реши на свое заседание Комисията по безопасност на движението.
Новите правила важат за ул. "Менча Кърничева" в участъка от кръстовището с ул. "Владо Черноземски" до кръстовището с ул. "Братя Иванови" и за ул. "Братя Иванови" от кръстовището с ул. "Менча Кърничева" до кръстовището с ул. "Д-р Христо Татарчев".
Целта е да се постигне максимална безопасност за живущи и преминаващи, както и движението на автомобили в района да бъде облекчено.
За информация на участниците в движението е поставена и необходимата сигнализация.
Новите правила важат за ул. "Менча Кърничева" в участъка от кръстовището с ул. "Владо Черноземски" до кръстовището с ул. "Братя Иванови" и за ул. "Братя Иванови" от кръстовището с ул. "Менча Кърничева" до кръстовището с ул. "Д-р Христо Татарчев".
Целта е да се постигне максимална безопасност за живущи и преминаващи, както и движението на автомобили в района да бъде облекчено.
За информация на участниците в движението е поставена и необходимата сигнализация.






