Две училища празнуват днес в град Гоце Делчев
08 Май 2025 | 09:52
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

Особено празнично ще бъде днес в град Гоце Делчев. Свои кръгли годишнини отбелязват две от най-големите училища в града.
С обиколка намодернизираната база на гимназията започва програмата по случаи 60 години НПГ „Димитър Талев“, след което с тържествено шествие ученици и учители ще се отправят към площад „Македония“ за юбилеен концерт от 11:00 часа в Дома на културата.
За 165 -та годишнина от създаването на училището отдавна се подготвят екипът и учениците на Първо основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“. Концерт спектакъл „Свети Свети“ ще представят те в голямата зала на Дома на културата в град Гоце Делчев от 18:00 часа, днес 8 май.
hronika.bg.com






