Две момичета от Спортика заминаха за Словения
24 Септември 2025 | 18:05
0 коментара
Спорт
Благоевград

Поредната порция националки осигури ФК Спортика. За Словения с проектонационалния отбор на България до 15 години заминаха Радостин Митревска и Мария Маркова.
Двете момичета ше вземат участие в трите приятелски срещи н България, като съперниците са Словения, Унгария и Северна Македония.
Първата проверка е утре от 16.00 часа срещу Словения в град Катеж.
Двете момичета ше вземат участие в трите приятелски срещи н България, като съперниците са Словения, Унгария и Северна Македония.
Първата проверка е утре от 16.00 часа срещу Словения в град Катеж.







