Две момичета от Спортика заминаха за Словения

24 Септември 2025 | 18:05
0 коментара
Спорт
Благоевград
Две момичета от Спортика заминаха за Словения
Поредната порция националки осигури ФК Спортика. За Словения с проектонационалния отбор на България до 15 години заминаха Радостин Митревска и Мария Маркова.

Двете момичета ше вземат участие в трите приятелски срещи н България, като съперниците са Словения, Унгария и Северна Македония.

Първата проверка е утре от 16.00 часа срещу Словения в град Катеж. 
Две момичета от Спортика заминаха за Словения

Добавете Вашия коментар

TOP