Двама задържани за побой над 22-годишен мъж в Благоевград

16 Февруари 2026 | 11:13
0 коментара
Криминално
Благоевград
Двама задържани за побой над 22-годишен мъж в Благоевград
Около 02:10 часа на 13.02.2026 г. в 01 РУ-Благоевград е получено съобщение, че около 01:33 часа на същата дата в района на ул. „Владо Черноземски“ в гр. Благоевград е нанесен побой над 22-годишен мъж от с. Раненци, общ. Кюстендил, който е пострадал с фрактура на носа.

От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които са установени извършителите на деянието, а именно 27-годишен мъж от гр. Кюстендил и 20-годишен чужд гражданин.

Те са задържани със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP