Двама непълнолетни от Гърмен извършили кражба на акумулатори от автомобили

24 Април 2026 | 10:36
0 коментара
Криминално
Благоевград
Двама непълнолетни от Гърмен извършили кражба на акумулатори от автомобили
На 23.04.2026 г. в РУ-Гоце Делчев е получено съобщение, че за времето от 22:00 часа на 22.04.2026 г. до 10:00 часа на 23.04.2026 г. противозаконно са отнети акумулаторите от три автомобила „Мерцедес Спринтер“ и един автомобил „Ситроен Джъмпер“, паркирани в с. Гърмен. От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които са установени извършителите на деянието - двама непълнолетни младежи от с. Гърмен.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP