Двама нападнаха и ограбиха възрастна жена в с. Тешово, откраднати са 4 000 лева

11 Ноември 2025 | 10:18
0 коментара
Криминално
Благоевград
Двама нападнаха и ограбиха възрастна жена в с. Тешово, откраднати са 4 000 лева
На 10.11.2025 г. в РУ-Гоце Делчев е получен сигнал от 66-годишна жителка на с. Тешово, че около 10:00 часа на същата дата две непознати за нея лица са проникнали в жилището й, което било отключено и след като завързали ръцете и краката й са отнели сумата от около 4 000 лева. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Работата по установяване на всички факти и обстоятелства, свързани със случая продължава.
 

Добавете Вашия коментар

TOP