Двама мъже от с. Бистрица потрошиха два автомобила
16 Април 2026 | 11:18
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Вчера дупнишки криминалисти са установили и задържали извършителите на повреждане на чуждо имущество. Двамата мъже от с. Бистрица са на 58 и на 29 години, по хулигански подбуди те са счупили стъклата на 2 автомобила – „Фиат“ и „Мерцедес“, паркирани в селото.
Работата по образуваните досъдебни производства в РУ Дупница продължава, уведомена е прокуратурата.
Работата по образуваните досъдебни производства в РУ Дупница продължава, уведомена е прокуратурата.






