Двама министри на доклад в парламента за "въпросника" на САЩ

20 Февруари 2025 | 08:25
0 коментара
Политика
България
Двама министри на доклад в парламента за въпросника на САЩ
Двама министри е планирано да бъдат изслушани в парламента - на отбраната Атанас Запрянов и на външните работи Георг Георгиев.

От "Възраждане" искат повече инфомация за т. нар. "въпросник", изготвен от страна на САЩ по теми, свързани с готовността за участие на Република България в специална военна операция на територията на Украйна. Според изтеклата информация въпросите са отправени към всички европейски държави и са свързани с готовността на всяка от тях да подпомогне Украйна, съобщи БНТ.

Добавете Вашия коментар

TOP