Двама души са пострадали след катастрофа с четири коли край софийска Бистрица
09 Февруари 2026 | 12:49
0 коментара
Криминално
София

Двама души са пострадали след катастрофа с четири коли край Бистрица, съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР).
Една от колите се е подхлъзнала и поднесла, при което е ударила други две. Четвъртата кола, за да избегне сблъсък с другите, се е ударила в мантинелата. От СДВР не дадоха повече информация за пострадалите.
От началото на месеца катастрофите в страната са 96, с четирима загинали и 110 пострадали. От началото на годината пътнотранспортните произшествия са 509, загиналите – 41, а ранените са 618. При сравнение с реалните данни за загиналите през същия период на 2025 г. не се отчита разлика в броя на загиналите участници в движението по пътищата през 2026 година.








