Двама арестувани при акция Антидрога в Банско и Сандански
27 Януари 2025 | 10:41
15 коментара
Криминално
Благоевград

Специализирана полицейска операция по линия на противодействие на съхранението и разпростанението на наркотични вещества е проведена на територията, обслужвана от ОДМВР-Благоевград.
Около 18:35 часа на 24.01.2025 г. на ул. „Патриарх Евтимий“ в гр. Банско, от криминалисти при ОДМВР-Благоевград и полицейски служители на РУ-Банско е извършена проверка на лек автомобил „Дачия Лоджи“ и 36-годишния му водач от гр. Добринище. В жабката на автомобила органите на реда открили електронна везна, а у 36-годишния мъж, чиято проба с техническо средство за употреба на накротик е отчела положителен резултат - полиетиленов плик, съдържащ около 8,71 грама бяло прахообразно вещество, което след направен полеви тест е реагирало положително на кокаин. В хода на работата по случая е проверено и жилище в гр. Добринище, обитавано от мъжа, където е намерена електронна везна.В следобедните часове на 24.01.2025 г. в района на бул. „Свобода“ в гр. Сандански, от полицейски служители на РУ-Сандански е проверен 29-годишен мъж от града, у когото е открито найлоново пакетче, съдържащо около 0,61 грама суха тревиста маса, реагираща положително на канабис.
Лицата са задържани със заповед за задържане до 24 часа По случаите са образувани досъдебни производства. Работата продължава.
Добавени коментари
Blago публикува:
03 Февруари 2025 | 17:01
Taм полицията пази и ескортира такситата да разнасят амфетите знае цело село ама шо а се преи и ноже и сиренето са у них
Burdi публикува:
28 Януари 2025 | 14:31
Какво се случва хващат Серго гърми
Казва си всичко от къде е взел наркотика
На другия ден хлоп (Джей) в капана хахахх
Време беше Джей да бъде заловен изтрови децата в Добринище
Банско публикува:
28 Януари 2025 | 09:02
Изгоря Серго диджея и наред ги почнаха диларите по добринище
Гайдаре публикува:
27 Януари 2025 | 23:08
Тоя фифи живе в Разлог махалата
Нормално там да продава амфети
Koceto alfa spa публикува:
27 Януари 2025 | 22:23
Гоше чакам те на плажа да си правим садо мазо
Ваня публикува:
27 Януари 2025 | 22:20
Този Джей не се къпе смърди на скункс
асен публикува:
27 Януари 2025 | 21:03
таксиметровия шофьор работи за гипсовете ама нече дима аванта
Симона публикува:
27 Януари 2025 | 17:40
Колата където разкарва Фифи наркотиците
СВ9352КТ Volkswagen Pasat комби тъмно син
Полицията моля вземете мерки спешно
Диди публикува:
27 Януари 2025 | 16:34
Всички в Банско на протест да се вдигнем всички този фифи изтрови нашите деца хора да се организираме
Стипцовия публикува:
27 Януари 2025 | 14:10
Симона Лулелова бившата полицайка
Дава наркотици на на мъжа си Миро и Георги кехьов ( фифи ) да продава по Баня и околията
Полицията защо бездейства
Дени публикува:
27 Януари 2025 | 14:04
Този пингвин Фифито
Защо не го хванете
Мечо публикува:
27 Януари 2025 | 13:47
Де тоа ле Въшкар джейй всичките около него требува
Камбуров публикува:
27 Януари 2025 | 13:38
Онзи боклук
Георги Кехайов кога ще бъде заловен
Изтрови децата в махалата Разлог и Баня
Взимайте мерки
Рико публикува:
27 Януари 2025 | 13:35
До - Банско
Не същия боклук тоя е негов приятел
Георги Лозин (Джей)
Той цяла зима си консумира и разпространява сега явно си намерил майстора
Банско публикува:
27 Януари 2025 | 13:31
Дали по рано това момче сложи Българското знаме в Гърция. Георги Асев






