Два влака се удариха край София, има жертви

15 Януари 2025 | 17:15
0 коментара
Криминално
България
Два влака се удариха край София, има жертви

Удар между два влака край Локорско, има загинали, потвърдиха за NOVA от полицията. Сигналът е подаден малко след 16 часа.

Двата влака са се ударили в участъка между гарите Световрачене и Кремиковци край София, съобщиха за БТА от пресцентъра на „Българските държавни железници“. 

Петима души са пострадали, двама се издирват, предава БНТ. По първоначална информация - единият от лококомотивите се е запалил.

Четири линейки и екипи на полицията са на мястото на инцидента.

Пострадалите с линейки на Бърза помощ се транспортират към различни болници в града.

Добавете Вашия коментар

TOP