Два инцидента в ж.к. „Ален мак“: Джип се заби в електрически стълб, жена падна от уплаха, станала свидетел на инцидента
14 Януари 2026 | 12:32
15 коментара
Криминално
Благоевград

Два инцидента са станали днес около 10:00 часа в ж.к. „Ален мак“ в Благоевград, в района при магазин „Била“ и в близост до заледен участък, предаде реопортер на Pirinsko.com.
По първоначална информация млад шофьор е самокатастрофирал с джип, след като е изгубил контрол над управлението заради заледен участък от пътното платно.
Aвтомобилът се е ударил в електрически стълб, който е бил изтръгнат от основата си. По колата са нанесени сериозни материални щети, като предната ѝ част е силно деформирана, шофоьорът е невредим.
Пробите за употреба на алкохол и наркотични вещества на водача са отрицателни.
По време на самата катастрофа в района е преминавала жена, която е станала свидетел на удара. От силнaта уплахата тя е паднала на земята.
По първоначални данни жената е получила навяхване на крайник, като ѝ е оказана медицинска помощ.
На място са пристигнали екипи на полицията, които са извършили оглед и изясняват обстоятелствата около двата инцидента.
По първоначална информация млад шофьор е самокатастрофирал с джип, след като е изгубил контрол над управлението заради заледен участък от пътното платно.
Aвтомобилът се е ударил в електрически стълб, който е бил изтръгнат от основата си. По колата са нанесени сериозни материални щети, като предната ѝ част е силно деформирана, шофоьорът е невредим.
Пробите за употреба на алкохол и наркотични вещества на водача са отрицателни.
По време на самата катастрофа в района е преминавала жена, която е станала свидетел на удара. От силнaта уплахата тя е паднала на земята.
По първоначални данни жената е получила навяхване на крайник, като ѝ е оказана медицинска помощ.
На място са пристигнали екипи на полицията, които са извършили оглед и изясняват обстоятелствата около двата инцидента.
Добавени коментари
Илиян Личев публикува:
16 Януари 2026 | 18:53
Хей,украински папагали кой заплашвате ,бе гадове мръсни?Мамицата ви мръсна бандеровска,марш в Украйна да си защитавате земята,а не тук заплахи да раздавате! Президента Путин ще ви регулира много скоро!
777777 публикува:
15 Януари 2026 | 19:52
Рускоговорящите са на гости в БГ! Нагли украинци пък и заплашват,Зеленски да си събира бежанците и да ги праща на фронта!
ПГИ публикува:
15 Януари 2026 | 09:11
Това е много арогантно момче , дано не убие някой с такова шофиране ..... това опит за дрифтене, но .....стълба е изхвърлен на 7 - 8 метра....
Той публикува:
15 Януари 2026 | 07:45
Какъв лед бе ? На мама и татко дупето е невинно, нищо че малко щеше да убие човека. Ама какви хора сте бе ,какво прави там тази жена, Ами маминото просто си минава оттам.
rttwe публикува:
14 Януари 2026 | 21:00
Жената не е паднала сама. Този с джипа я е блъснал. Полицаите са си затворили очите. Това е за прокуратурата - и шофьорът, който е блъснал жената, и полицаите, които са си затворили очите заради бизнесменското синче.
И публикува:
14 Януари 2026 | 20:58
Сега това лайно сина и баща му прилагат нова тактика, плащат не на полицаи, а на тролове...В Забелязано в Благоевград, една жена описва, че търси свидетели за блъснатата ѝ свекърва и отдолу една руса, която им е приятел във фейсбук на таткото и сина, пише лъжи, че жената била добре, не била блъсната и то по нейни думи. Милиционерите къде спят и не разследват или чакат украинците да си оправят сметките
. публикува:
14 Януари 2026 | 19:14
Лед е в главата на шофьора, а не на пътя!!
хуй публикува:
14 Януари 2026 | 18:37
го я водителю в кадык насру???.?.?.?
нет публикува:
14 Януари 2026 | 18:34
Я мамку водителя вырежу, и собакам отдам, но на врядли они захотят есть вонючее протухшее мясо, ведь она уже просроченная щлюшка
хз публикува:
14 Януари 2026 | 18:31
вы че там совсем ебанулись, водитель сын хуйни
Грешка публикува:
14 Януари 2026 | 17:35
Нали ,той е блъснал жената, сега пък припаднала от уплаха? Тук се прикрива истината. Защо ли?
11111 публикува:
14 Януари 2026 | 14:42
Няма лед,има диагноза--дупе с BMW
0 публикува:
14 Януари 2026 | 13:36
Къде видяхте лед!!!!
Уточнение публикува:
14 Януари 2026 | 13:16
Там лед НЯМА!
911 публикува:
14 Януари 2026 | 12:52
Там между икономическия техникум и била ,карат млади дупета с над 100 км.,и това е всеки ден на обят след ,като свършат.часовете в училището .Дано тези лумпени ,които избиват комлекси не утрепят някого .










