Дупница кани на спортен празник „Усмивка вместо насилие“

На 26 септември от 14:00 ч. на площад „Свобода“ в Дупница ще се проведе спортен празник под надслов „Усмивка вместо насилие“. Събитието е част от второто издание на Националната кампания за превенция на насилието и злоупотребата с деца „Бъди смел, бъди добър!“, организирана от Държавната агенция за закрила на детето в партньорство с Община Дупница.
По повод Европейския ден на спорта в училище местните спортни клубове ще демонстрират своите умения и ще отправят послания за подкрепа на детската закрила и борба с насилието.
Гостите на празника ще могат да се насладят на много спортни активности, добро настроение и позитивни емоции. Организаторите призовават всички да се включат:
„Една усмивка може да промени света – нека бъдем заедно в подкрепа на доброто!“






