Дубълът на Левски би Витоша в мач с 4 червени картона и пропусната дузпа

14 Април 2024 | 10:20
София
Вторият отбор на Левски (София) спечели гостуването си на Витоша (Бистрица) с 1:0. Срещата е от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига. Влезлият като резерва Кристиан Красимиров осигури трите точки, десетина минути преди края с удар от далеч. Получи се оспорвана битка, в която имаше пропусната дузпа, греда и четири червени картона. В 10-ата минута по един от футболистите на двата отбора се сбутаха.

Съдията ги отстрани с червени картони. Напрежението се покачи, имаше претенции и от двете скамейки. Реферът вдигна червени картони и на треньорите – Кристиян Узунов от Витоша и Христо Арангелов от Левски. В 40-ата минута вратаря на „сините“ не подаде добре и съотборник хвана топката с ръце. Кирил Янакиев от „тигрите“ обаче не успя да вкара дузпата. След почивката Витоша беше близо до попадение. Николай Иванов тресна гредата в 70-ата минута. В 90-ата пък Янакиев реализира, но съдията не зачете попадението заради засада.Пирин спорт