ДРАМА В СОФИЯ: Пътник на релсите спря метрото

15 Февруари 2025 | 10:54
0 коментара
Криминално
София
ДРАМА В СОФИЯ: Пътник на релсите спря метрото

Временно е спряно движението на метрото в участък между станции „Лъвов мост“ и станция „Княгиня  Мария Луиза“, съобщиха от Столична община.

За придвижване на пътниците в същия участък са осигурени заместващи автобуси. 

Причината за спирането е пътник, слязъл на релсите в тунела на метростанция „Централна гара“.

Проверява се видеонаблюдението на станцията, води се разследване, а на място работят компетентните органи, допълват от общината. 

Добавете Вашия коментар

TOP