Добърско изпраща своите абитуриенти

24 Май 2026 | 17:43
0 коментара
Култура
Благоевград
Добърско изпраща своите абитуриенти

Тържествено изпращане на абитуриентите от Випуск 2026 г.

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'Нека ga ga приветствамё младостта на Добърско! На 24 май от 17:00 часа на центъра на селото Ще посрещнем абитуриентите от Випуск 2026 2. Нека заедно споделим вълнението, гордостта красотата на този незабравим миг за нашите млади хора и ги изпратим аплодисменти, усмивки и пожелания за светло бъдеше!'

Добавете Вашия коментар

TOP