Доброволци от „БлагоЛапи“ прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград

22 Ноември 2025 | 20:54
0 коментара
Общество
Благоевград
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград
Съботният ден отново събра доброволците на „БлагоЛапи“ в Приюта за кучета – Благоевград. Те разходиха, погалиха и поиграха с всички животни, като по думите им това е „най-щастливият ден от седмицата“ за кучетата.

Доброволците подчертават, че социализацията и вниманието помагат на животните да станат по-уверени и по-близо до своя бъдещ дом. От приюта отново призоваха гражданите да осиновяват, защото много хубави кучета остават затворени по различни причини, а всяко осиновяване освобождава място за друг нуждаещ се.

От „БлагоЛапи“ благодарят на всички, които се включват, и напомнят, че всяка помощ е ценна – както за животните, така и за работата на приюта.
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград
Доброволци от  БлагоЛапи  прекараха съботния ден с кучетата на приюта в Благоевград

Добавете Вашия коментар

TOP