Добринище изпрати своите бъдещи първокласници с тържество и много емоции
02 Юни 2026 | 22:02
0 коментара
Общество
Благоевград

Един вълнуващ етап приключи, за да отвори врата към нови мечти и предизвикателства!
Днес децата от група „Палави крачета“ към ДГ „Мечо Пух“ се сбогуваха с безгрижните дни в детската градина и с вълнение отправиха поглед към първи клас. С много усмивки, песни, танци и артистични изпълнения те подариха на своите родители и гости незабравим празник, изпълнен с радост, гордост и трепет.
Тържеството бе уважено от кмета на град Добринище Иван Сакарев, който поздрави бъдещите първокласници и им пожела увереност, любознателност и успех по новия път, който им предстои.
Специални думи на признателност заслужават госпожа Каладжиева и госпожа Дамянова,както и лелите, които с много обич, грижа, търпение и професионализъм бяха до децата през годините в детската градина. Благодарение на тях малчуганите поемат към училище уверени, подготвени и с красиви спомени от първите си детски години.
Скъпи деца, пред вас се разкрива един нов свят – свят на знания, приятелства и открития. Бъдете смели, любопитни и вярвайте в своите способности. Нека никога не угасва желанието ви да учите, да мечтаете и да постигате целите си.
Поздравления и към родителите, които с любов и подкрепа бяха до своите деца във всяка стъпка от тяхното израстване. Вашата вяра и насърчение са най-сигурната опора по пътя им напред.
На добър час, мили деца! Нека училищният звънец ви посрещне с усмивка, а бъдещето ви бъде изпълнено с успехи, приятелства и сбъднати мечти!
Днес децата от група „Палави крачета“ към ДГ „Мечо Пух“ се сбогуваха с безгрижните дни в детската градина и с вълнение отправиха поглед към първи клас. С много усмивки, песни, танци и артистични изпълнения те подариха на своите родители и гости незабравим празник, изпълнен с радост, гордост и трепет.
Тържеството бе уважено от кмета на град Добринище Иван Сакарев, който поздрави бъдещите първокласници и им пожела увереност, любознателност и успех по новия път, който им предстои.
Специални думи на признателност заслужават госпожа Каладжиева и госпожа Дамянова,както и лелите, които с много обич, грижа, търпение и професионализъм бяха до децата през годините в детската градина. Благодарение на тях малчуганите поемат към училище уверени, подготвени и с красиви спомени от първите си детски години.
Скъпи деца, пред вас се разкрива един нов свят – свят на знания, приятелства и открития. Бъдете смели, любопитни и вярвайте в своите способности. Нека никога не угасва желанието ви да учите, да мечтаете и да постигате целите си.
Поздравления и към родителите, които с любов и подкрепа бяха до своите деца във всяка стъпка от тяхното израстване. Вашата вяра и насърчение са най-сигурната опора по пътя им напред.
На добър час, мили деца! Нека училищният звънец ви посрещне с усмивка, а бъдещето ви бъде изпълнено с успехи, приятелства и сбъднати мечти!










