Добра новина: Откриха невредими майката и детето от с. Аврамово

18 Февруари 2025 | 19:27
2 коментара
Общество
Благоевград
Добра новина: Откриха невредими майката и детето от с. Аврамово
Откриха невредими майката и детето от якорудското село Аврамово, предаде репортер на Pirinsko.com

Те са пътували с автобус от София към Велинград 

Двамата са открити при проверка на документите на пътниците. Незабавно е подаден сигнал, че са намерени.

И майката и детето са в добро здравословно състояние.

Както писахме, полицията  в Благоевград обяви за издирване 39-годишна жена от село Аврамово, община Якоруда, и 7-годишния и син. Двамата са в неизвестност от 10 февруари.


По информация на техните близки, майката и детето са тръгнали с теснолинейката към Велинград, но жената не е взела мобилния си телефон. Съпругът на изчезналата Хава, който бил по работа в Белгия, се върнал веднага, след като разбрал, че жена му и детето им са в неизвестност.. Автор: Pirinsko.com

Добавени коментари

JokkerXXL публикува:
19 Февруари 2025 | 13:17
ГАPАНТИPАНО: За 21 дни ще пpaвите жeстoк CEKC като пopнoзвeзда - ще yвeличите тpайно пeнисa си със 7 см и ще започнете да полyчавате epeкция за 3 сeкyнди (твъpда като cтoмана, колкото дълго иcкaте)---- https://come.ac/mens
Четящ публикува:
19 Февруари 2025 | 08:49
Лудите на стадиона

Добавете Вашия коментар

TOP