„Дни на здравето“ в Разлог
03 Октомври 2018 | 16:43
0 коментара
Общество
Сдружение за развитие на българското здравеопазване с партньорството на община Разлог организират „Дни на здравето“ в гр. Разлог.
Кампанията осигурява безплатни профилактични прегледи за ДИАБЕТ И ХЕПАТИТИ B И C, от които могат да се възползват всички жителите на общината.
Поредната инициатива за подкрепа на здравния статус на пациентите ще се проведе на 9 и 10 октомври в МБАЛ Разлог в кабинет 101 за времето от 14:30 до 16:30 часа.
Целта на инициативата „Дни на здравето” е да се подпомогне профилактиката на социално значими заболявания.






