Директорът на СУ Св. Паисий Хилендарски в Кресна с престижно отличие от СБУ

23 Декември 2025 | 13:27
0 коментара
Култура
Благоевград
Директорът на СУ Св. Паисий Хилендарски в Кресна с престижно отличие от СБУ

На 19.12.2025 г. на тържествена церемония в София, организирана от Синдиката на българските учители (СБУ), директорът на СУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Кресна – г-жа Драгомира Христова Тасева, бе удостоена с високо професионално признание.

В рамките на 19-ото издание на националния конкурс „Директор на годината“, провеждан от Изпълнителния комитет на СБУ, тя получи почетна грамота „Благодарност“ и плакет „Директор на годината – 2025“, както и отличието „Най-добър социален партньор – директор за 2025 година“ за област Благоевград.

Наградата е признание за значимите резултати в съвместната дейност със СБУ, за личния принос на г-жа Тасева в развитието на социалното партньорство, повишаването качеството на образованието, осигуряването на добри условия за учебен процес и създаването на оптимална работна среда за педагогическия и непедагогическия персонал.

Отличията бяха връчени от председателя на СБУ д.ик.н. Янка Такева, която подчерта ключовата роля на училищните директори за изграждането на стабилна и съвременна образователна среда чрез активен диалог и сътрудничество.

Екипът на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ поздравява г-жа Драгомира Тасева за заслуженото признание и ѝ пожелава здраве и нови професионални успехи!

 

 

Добавете Вашия коментар

TOP