Дилъри на дрога нощуваха в ареста

20 Май 2025 | 18:21
0 коментара
Криминално
Благоевград
Дилъри на дрога нощуваха в ареста

Ученик е вкаран в ареста за пласиране на наркотици. Имал е в себе си плик с марихуана.

Полицаите го обискирали в района на благоевградския пазар. Пълнолетният заявил е, че дрогата е за лична употреба. Сезирана е прокуратурата в Благоевград.

Мъж на 28 години от гоцеделчевското село Корница е попаднал в арестаза държане на накет с амфетамини. Подготвял се да пласира близо 130 грама в центъра на Гоце Делчев. Полицаите от града обаче осуетили сделката. Имената на дилърите към момента не се съобщават от криминалистите в Областната дирекция на МВР-Благоевград.

Добавете Вашия коментар

TOP