Дезинфектират публичните площи в Разлог

20 Март 2020 | 10:19
2 коментара
Общество

От 18.03.2020 г., се извършва дезинфекция на публичните площи на територията на общината. Това са част от мерките за предотвратяване на разпространението на коронавирус.

Приоритетно се обработват детски площадки, районът около МБАЛ – Разлог, спортни съоръжения, публични места, като паркови пространства и пешеходни зони.

Дезинфекция се извършва по график за всички населени места в общината.

Добавени коментари

Гейчев публикува:
22 Март 2020 | 23:50
В тази община не кмета е този който взима решенията!
bbbnn публикува:
20 Март 2020 | 13:24
предложение.кмета да вземе същите мерки ,като кмета на белица

Добавете Вашия коментар

TOP