Дезинфекция на водопреносната мрежа в Попови ливади

17 Юни 2025 | 15:50
0 коментара
Бизнес
Благоевград
Дезинфекция на водопреносната мрежа в Попови ливади

До всички жители и гости на село Попови ливади!
В периода от 18 до 20 юни 2025 г. в населеното място ще се извърши профилактика и дезинфекция на резервоарите и водопреносната мрежа. В резултат на това, водата в селото няма да бъде годна за питейно-битови нужди през този период.

Отговорните служби предупреждават гражданите да не използват водата за пиене, готвене или други битови нужди до приключване на санитарните дейности.

Извиняваме се за причиненото неудобство и благодарим за разбирането!

Добавете Вашия коментар

TOP