Девойките на Спортика наказаха седем пъти Славия

19 Септември 2025 | 09:56
0 коментара
Спорт
Благоевград
Девойките на Спортика наказаха седем пъти Славия
Девойките на ФК Спортика започнаха ударно участието си в първенството до 16 години. Още в първият кръг момичетата на старши треньора Радослав Креснички надиграха убедително с 7-0 домакините от Славия и заявиха своите претенции за челните места в класирането на шампионата. Припомняме, че Спортика е вицешампион на България в тази възраст, след като отстъпи пред Етър Велико Търново, след размемени победи във финалната серия.

На старта на новия шампионат Спортика бе повече от убедетелен. За убедителната победа се разписаха Карина Руменова и Адриана Праматарова с по два гола, а по един добавиха Елеонора Матова, Йоанна Пиринска и Любов Поповска. В следващия кръг Спортика приема София лейдис 2021. 

Добавете Вашия коментар

TOP