Дете се преби с тротинетката си в Симитли
20 Юни 2025 | 13:50
0 коментара
Общество
Благоевград

Инцидент с електрическа тротинетка прати дете в болница преди минути, пише Struma.com.
То паднало лошо, след като стъпило с превозното си средство върху камък.
Момчето веднага е транспортирано към към МБАЛ - Благоевград за изясняване на състоянието му.
То паднало лошо, след като стъпило с превозното си средство върху камък.
Момчето веднага е транспортирано към към МБАЛ - Благоевград за изясняване на състоянието му.






