Дете се преби с тротинетката си в Симитли

20 Юни 2025 | 13:50
0 коментара
Общество
Благоевград
Дете се преби с тротинетката си в Симитли
Инцидент с електрическа тротинетка прати дете в болница преди минути, пише Struma.com.

То паднало лошо, след като стъпило с превозното си средство върху камък.

Момчето веднага е транспортирано към към МБАЛ - Благоевград за изясняване на състоянието му.

Добавете Вашия коментар

TOP