Дете се преби при инцидент с велосипед в Гоце Делчев
01 Септември 2025 | 13:09
0 коментара
Криминално
Благоевград

На 29.08.2025 г. около 19:45 часа на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ в гр. Гоце Делчев“, 11-годишно момче от града е паднало от управлявания от него велосипед „Ултра“ и е пострадало с разкъсване в ингвиналната област, охлузвания и натъртвания в областта на главата, крайниците и тялото. Транспортирано е за лечение в болнично заведение в гр. София без опасност за живота.






